Pas eliminimit nga Champions, PSG zbulon të ardhmen e Neymarit

0

Pozicioni i skuadrës franceze, të cilët në muajin gusht paguan 222 milionë euro për të marrë shërbimet e tij, është absolutisht i vendosur.

Loading...

Paris Sanit-Germain nuk është i gatshëm që të shesë në asnjë rrethanë yllin e skuadrës, Neymar.

Dhe kjo është ajo që njerëzit përgjegjës i kanë thënë babait të Neymarit, me të cilin ata janë takuar kohët e fundit për të bërë të qartë qëndrimet e njëri-tjetrit.

Ndërkohë Florentino Pérez ka menduar për një kohë mundësinë e nënshkrimit me Neymarin në verën e vitit 2019.

Mediat spanjolle prej kohësh po raportojnë një interesim të madh të Real Madridit për të nënshkruar me futbollistin më të shtrenjtë në botë.

Loading...

Lini nje pergjigje