Ndryshojnë koeficientët, ja skuadra favorite për ta fituar Champions Leaguen

0

Reali, Liverpooli, Manchester City dhe Juventusi janë 4 skuadrat e parë që janë kualifikuar në çerekfinale të Champions Leagues.

Loading...

Pas kësaj jave kompanitë e basteve kanë ndryshuar koeficientët pasi Manchester City shihet si favorite për të triumfuar në kompeticioni më të rëndësishëm evropian.

Triumfi i tyre kotohet nga 3.75 në 4, në varësi të kompanive të ndryshme.

Në vendin e dytë qëndron kampionët në fuqi të Europës, Real Madrid që kuotohet nga 4.50-5.25.

Vetëm vendi i tretë për Barcelonën e Messi që kuotohet nga 5.5 deri në 6.00.

Ja skuadrat favorite për ta fituar Championsin:

Image

Loading...

Lini nje pergjigje