Kush është Erisa Veizi, 20-vjeçarja që u vetëhelmua pas sherrit me të fejuarin (FOTO)

0

Erisa Veizi është 20-vjeçarja e cila e cila i dha fund jetes sot pas sherreve me të fejuarin.

Ngjarja e rende ndodhi ne nje fshat ne Korçe, ku e reja, eshte vetehelmuar me fostoksine, pas nje debati qe kishte pasur me te fejuarin dhe ka gjetur vdekjen e menjehershme.

Nga foto që ajo ka të postuara në profilin e saj në Facebook, duket një vajzë e qeshur dhe e lumtur në krahët e të fejuarit, më te cilin ka edhe shumë fotografi.

Lini nje pergjigje