Jennifer Lopez ‘çmend’ rrjetin me gjoksin e saj, i dalin …

0

Është gati 50-vjeçare. Por Jennifer Lopez nuk po duket aspak e tillë, në paraqitjet e saj.

Këngëtarja dhe aktorja latine ka hedhur dy fotografi në Instagram, ku dukej më seksi se kurrë më parë.

J.Lo kishte vënë në pah gjoksin bombastik, madje asaj iu vërehen edhe thithkat.

Padyshim nuk kanë munguar as komentet e ndryshme të ndjekësve të saj, të cilët kryesisht e lavdëruan për pamjen.

Lini nje pergjigje