Europa Legue/ Sonte nga ora 19:00 spikat Milan vs Arsenal

0

Sot në mbrëmje rikthehet Europa League në ndeshjet e para të vlefshme për fazën e 1/8.

Loading...

Pa dyshim që vëmendjen më të madhe do ta marrë superdueli ndërmjet Milanit dhe Arsenalit.

Gattuso ka motivuar skuadrën e tij për të vijuar me rezultatet pozitive, ndërsa ‘topçinjtë’ kërkojnë të marrin maksimumin.

Ja të gjitha ndeshjet sot në Europa League:

Loading...

Lini nje pergjigje