E humbur prej tre ditësh, gjendet në liqen kufoma e gruas…

0

Mësohet se në Liqenin e Pogradecit, në afërsi të vendit të quajtuar “Oktapodi” është gjetur një kufomë e gjinisë femërore.

Kufoma dyshohet të jetë e një të moshuare e cila rezulton e humbur prej tre ditësh.

Bëhet me dije se denoncimin për humbjen e të moshuarës e ka bërë i nipi në polici, tre ditë më parë.

Kanë qenë kalimtarë të rastit ata që kanë njoftuar policinë e cila ka shkuar në vendngjarje.

Forcat e Policisë gjenden tashmë në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

Lini nje pergjigje