Denoncimi: Rama shtrohet me urgjencë në Spitalin Amerikan. Ja dhe foto. overdoze….

0
Albanian Prime Minister Edi Rama and his Serbian counterpart give a press conference after their meeting in Belgrade on November 10, 2014. Rama arrived on November 10 as the first Albanian prime minister visiting Serbia in 68 years, amid tensions risen over recent football incidents showing the fragility of region's stability. AFP PHOTO / ANDREJ ISAKOVIC (Photo credit should read ANDREJ ISAKOVIC/AFP/Getty Images)

Ish kryeministri Berisha tregon se mbreme Kryeministri ose me mire eskorta e tij eshte pare ne ambjentet e nje spitali privat ne TR. Ai ishte ne gjendje te rende

lexojeni me poshte statusin e z. Berisha

462
Loading...

Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan në faqen e tij në Facebook, se Edi Rama ka përfunduar në spital nga overdoza.
‘Rama ne spital!
Duket me overdoze. Sb’, shkruan ish-kryeministri Sali Berisha.
“Para 20 minutash kalova tek Spitali Amerikan 3 aty pash eskorden e Rames duket me overdoze! Ja dhe foto”.
Rama njihet si një përdorues i drogave të forta, kryesisht i kokainës. Gjendja shëndetësore e Ramës raportohet se ka qenë shqetësuese në momentin kur ai ka mbërritur në dyert e spitalit. Burimet sqarojnë se ai ka patur humbje ndjenjash dhe perëndim të shikimit si dhe të dridhura. Nuk ka informacione të mëtejshme për situatën e tij shëndetësore. Nuk është hera e parë që Rama shtrohet me urgjencë në spital nga problemet me kokainën.

 

Loading...

Lini nje pergjigje