Cfar mendon presidenti Meta per deklaratat e homologut grek….

0

Pyetjes se gazetarit Sokol Balla , se cfar mendon presidenti Meta per deklaratat e forta te homologut te ti grek, presidenti thote se mendon qe kane qene deklarata te nxituara, ceshtja came dhet zgjidhur me Greqine dhe se personalisht presidenti eshte gjithmone per zgjidhjen e ceshtjeve

standard

Lini nje pergjigje