Balotelli rikthehet në Kombëtaren e Italisë

0

Gigi Di Biagio e ka ftuar sulmuesin problematik në listën e gjerë për miqësoret ndaj Anglisë dhe Argjentinës.

Mario Balotelli është rikthyer në Kombëtaren e Italisë.

Trajneri Gigi Di Biagio e ka ftuar sulmuesin problematik në listën e gjerë për miqësoret ndaj Anglisë dhe Argjentinës.

Balotelli ka shfaqur formë të mirë në periudhën e fundit me ekipin e Nice.

Lini nje pergjigje