A po favorizohet Greqia ne marreveshjen e re te ndarjes se detit: Pergjigjet Presidenti Meta

0

I ftuar ne Top Story, ne Vizion Plus Presidenti Meta flet per marreveshjen e re te detit. Pyetjes se gazetarit Sokol Balla se pse po vonohet dhenia e plotfuqishmerise, presidenti i pergjigjet se eshte thjesht i kujdsshem ne kete ceshtje pasi eshte ceshje delikate dhe nuk duhej te perseritej situata e meparshme ku u kthye nga Gjykata Kushtetuese

Loading...

Pyetjes se nese favorizohet Greqia ne kete ndarje te re, presidenti thote se nuk ka arsye te influencohet nga deklrata politike dhe mediatike, dhe se ka besim se qeveria dhe pse ka sh probleme te tjera si permbytjet, varferia etj, nuk do te lejoje te ndodhe dicka e tille

Loading...

Lini nje pergjigje