Standard.al

VIDEO/ Si pastrohet bora në Kinë

1

Bora e dendur shkakton jo pak probleme në akset rrugore, pavarësisht shtetit. Por ajo që i diferencon shtetet është fakti se si pastrohen këto rrugë.

E mesa duket Kina, merr vlerësimin më të madh në këtë fushë. Videoja e mëposhtme tregon se me sa efikasitet punohet e pastrohet nga bora e rënë një autostradë.

1 Comment
  1. american16al says

    E keni pare si pastrohat bora ne USA ??!!! Shikojeni dhe do ta shihni ndryshimin me fshatin.
    Kina tani ka filluar te pastroje rrugen.

Reply To american16al
Cancel Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.