Standard.al

VIDEO/ Si pastrohet bora në Kinë

1

Bora e dendur shkakton jo pak probleme në akset rrugore, pavarësisht shtetit. Por ajo që i diferencon shtetet është fakti se si pastrohen këto rrugë.

E mesa duket Kina, merr vlerësimin më të madh në këtë fushë. Videoja e mëposhtme tregon se me sa efikasitet punohet e pastrohet nga bora e rënë një autostradë.

1 Comment
  1. american16al says

    E keni pare si pastrohat bora ne USA ??!!! Shikojeni dhe do ta shihni ndryshimin me fshatin.
    Kina tani ka filluar te pastroje rrugen.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.