Standard.al

VIDEO-FOTO/ Kim Kardashian si një bejsbolliste

0

Familja që luan së bashku, qëndron së bashku. E Kim Kardashian dukej e gëzuar që ishte mes nënës dhe motrave të saj, ndërsa familja ishte mbledhur sëbashku për një lojë bejsbolli këtë martë në Los Anxhelos.

37-vjeçarja është siguruar që edhe pse me tuta sportive të qëndrojë në modë, e të ketë çfarë të tregojë për paparacët që e ndjekin kudo, duke veshur një palë sutjena sportive që tregojnë paksa më tepër nga sa duhet në momente të caktuara.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.