Pornostarja kërkon burrë: Deklaroni transfertat bankare dhe… I vijnë qindra oferta

0

Pasi është ndarë me partnerin e saj 72-vjeçar, biznesmenin Harold Jennings Nesland, ajo është në kërkim të një dashurie të re. Aktorja e filmave me pullë të kuqe Nong Nat, e cila në punën e saj njihet me emrin Natt Chanapa, ka treguar se ka marrë qindra oferta për lidhje, ndërsa ka hedhur poshtë akuzuar se me biznesmenin e moshuar qëndronte për para.

“Jam beqare dhe kërkoj partner”, citohet nga “Daily Styar” bukuroshja tajlandeze.

Dokumentet që duhet të dorëzohen nga kandidatët janë fotografi, deklaratat bankare për pesë vitet e fundit për të parë burimet financiare, letrat e divorcit nëse më parë kanë qenë të martuar dhe kombësinë”

Lini nje pergjigje