Pas eliminimit nga Champions, PSG nuk ndalet në merkato. Gati një tjetër blerje

0

Nuk kanë mjaftuar miliona euro që Paris Saint Germain të triumfojë në Champions League.

Loading...

Ditën e djeshme skuadra franceze është mposhtur për herën e dytë nga Real Madrid që ka shuar ëndrrën e presidentit Nasser al-Khelaifi.

Sipas asaj që raporton “Le 10 Sport”, Paris Saint-Germain pritet t’i bëjë ofertë mesfushorit të Manchester Unitedit, Marouane Fellainit.

Raportohet se PSG-ja do t’i ofrojë belgut kontratë me kohë zgjatje 4-vjeçare, pasi Fellaini pritet të largohet nga United.

Kujtojmë që për Fellainin interesohen skuadra të njohura si Roma, Besiktas dhe Galatasaray.

Loading...

Lini nje pergjigje