Kapet me drogë në makinë, arrestohet 25 vjeçari në Greqi…

0

Serish trafik droge nga shqiptarët në vendin fqinj. Në Greqi sipas njoftimeve mediatike policia ka ndaluar një përson me origjinë shqiptare që po qarkullonte me makinen e tij në të cilen kishte një sasi droge.

Sipas njoftimeve te policisë, një i ri shqiptar është arrestuar në rrethinat e Kosturit për trafik droge. 25 vjeçarit iu gjeten 5,3 kg kanabis ne makinen qe drejtonte. Policia greke shkruan ora neës, sekuestroi drogen, mjetin, një celular dhe 120 euro.

Lini nje pergjigje