FOTO/ 7 Marsi, urimi i veçantë i Lulzim Bashës

0

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka uruar 7 Marsin, festën e mësuesve.

Loading...

Duke publikuar një foto me nënën e tij, që ka shërbyer për 30 vite si mësuese, Basha ka uruar të gjithë mësuesit.

‘Bashkë me nënën time që shërbeu 30 vjet si arsimtare i uroj të gjithë mësueset dhe mësuesit anekënd Shqipërisë, Gëzuar 7 Marsin!’, shkruan Basha në Facebook.

Image

Loading...

Lini nje pergjigje