E rëndë/ Nën kërcënimin e armës i dhunuan dhe morën makinën

0

Një grabitje me armë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Korçës.  Ngjarja e rëndë është regjistruar në periferi të qytetit.

Mësohet se persona të maskuar dhe të armatosur kanë dhunuar dy persona dhe më pas i kanë marrë automjetin.
Loading...

 

Pas këtij veprimi, maskat janë larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes. Menjëherë aty ka shkuar policia pas denoncimit të bërë.

Autoritetet po punojnë për identifikimin dhe kapjen e autorëve

Loading...

Lini nje pergjigje