Check up në ‘krizë’/ Ja çfarë sëmundje i konstatohet pacientit

0

Ish-Kryeministri, Sali Berisha, ka postuar në rrjetin social, denoncimin e qytetarit dixhital mbi atë çfarë i ka ndodhur pasi ka bërë Check up-in.

Berisha shkruan se kjo është gjoba e dyfishtë e Edi Ramës dhe ndrikull Nushit ndaj qytetarëve shqiptarë.

Kjo eshte gjoba e dyfishte e Edvin Kristaq Rames dhe ndrikull Nushit ndaj qytetareve shqiptare!

Qytetari dixhital denoncon:

Check up-in si proceduren te cilen, Edvin Kristaq Rama i dha,

– duhanshiteses, famozes, ndrikulles se pashpirt Vilma Nushi per te

-vjedhur se bashku me te 120 milione euro dhe gjobitur dy here qytetaret e varfer shqiptar.

Lexoni mesazhin e tij! sb

“Prsh doktor jam nje qytetar nga bilishti pasi bera analizat sot mora pergjigjen e chake -up pasi i cova te mjeku i familjes per t mesuar rezultatet . Mjeku i familjes pas i kontrollon analizat mendon se jam me diabet e kolesterol dhe me drg ne nje klinike private me pretekstin se chake -up nuk eshte shume i besueshem . Me pas shkoj te klinika private dhe bej serisht analizat nga keto t fundit dal pa asnje problem shendetsor . Kjo eshte shendetsia q ofron qeveria e rames se analizat falas qe ofron per qytetaret e vendit dhe ne si qytetare e paguajme 2 fish se pari paguajme taksa per t mare kujdesin shendetsor falas dhe serisht mjeket na cojne ne klinikat private duke shtyar si pretekst se keto analiza q ofron spitali nuk jane shume te besueshme nese eshte e nevojshme ti dergoj te dyja fotot e analizave”

Lini nje pergjigje