Betim Spërdhima tregon rrogën që merr në ‘Portokalli’, ja sa paguhet

0

Ditën e djeshme i ftuar në emisioni “Pop Culture” në Top Channel aktori i njohur i “Portokallisë”, Rezart Veleshnja ka folur edhe për rrogën që merr në këtë spektakël.

Loading...

I pyetur nëse është materialist, Rezarti u përgjigj: “S’jam fare, e di sa e kam rrogën unë? Bashko të Dojnës dhe të gjithë djemve këtu”, duke ju referuar stafit të Pop Culture.

“Shiko unë kam një pagë shumë të mirë me thënë të drejtën. Sinqerisht përballoj çdo lloj shpenzimi”, shtoi aktori. Rezart Veleshnja njihet për shumë role dhe karaktere në “Portokalli” dhe sidomos për rolin e famshëm të “Betim Spërdhimës”.

Loading...

Lini nje pergjigje