Standard.al

VIDEO-FOTO/ Ajo nuk zhgënjen kurrë…

0

Demi Rose nuk i zhgënjen kurrë 6.2 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Këtë herë, bukuroshja 22 vjeçare ka ndarë me fansat foto dhe video në një festë gjatë pushimeve në Afrikën e Jugut.

Ylli britanik, e veshur me një fustan të kuq, ka nxjerrë në pah asetet e saj më të mira.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.