Tjetër gol në ndeshjen PSG- Real Madrid, ja kush shënoi

0

Në “Parc des Princes” po luhet sfida e kthimit e 1/8-ave të finaleve të Champions League mes PSG-së dhe Real Madridit.

PSG ka barazuar rezultatin në 1-1. Cavani në të 71’ rihap çështjen e kualifikimit.

Francezëve u duhen edhe dy gola për ta çuar takimin në kohën shtesë.

Kujtojmë që PSG po luan me një lojtar më pak. Verrati në minutën e 66-të është ndëshkuar me karton të kuq.

 

Lini nje pergjigje