Standard.al

PSG vs Real Madrid/ Zhbllokohet sfida, shikoni super golin

0

Në “Parc des Princes” po luhet sfida e kthimit e 1/8-ave të finaleve të Champions League mes PSG-së dhe Real Madridit.

Pjesa e parë u mbyll me rrjeta të paprekura. Vjen shumë shpejt goli në fraksionin e dytë. Në minutën e 52-të Cristiano Ronaldo kalon Realin në avantazh.

Tashmë PSG-së i duhen 3 gola për ta çuar takimin në kohën shtesë.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.