Standard.al

PSG vs Real Madrid në pjesën e parë/ Rezultati dhe statistikat

0

Në “Parc des Princes” po luhet sfida e kthimit e 1/8-ave të finaleve të Champions League mes PSG-së dhe Real Madridit,.

Në pjesën e parë pati volum të madh loje, ku francezët u përpoqën të zhbllokonin rezultatin, por e kishin të pamundur.

Në 45 minutat e para rezultati nuk ndryshoi, 0-0. Në tabelën e mëposhtme mund të shihni statistikat e gjysmës së parë të këtij takimi.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.