Oriola Marashi çmend fansat me fotot e fundit, 40 mijë like në Instagram

0

Oriola Marashi, e cila është modele dhe anëtare e grupit OTR të reperit Noizy, vazhdon të jetë një nga femrat më të perfolura në mediat Rozë.

Loading...

Ajo vazhdimisht është bëhet objekt shkrimesh të ndryshe për format e saj bombastike dhe për pozat seksi në fotografitë apo videot, që publikon në profilin e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka terhequr vëmendjen me dy fotografi, ku shfaqet e veshur me kanatiere dhe pantallona blu, ngjitur pas trupit, duke nxjerrë në pah format e saj.

Fotoja në Instagram, ka marrë më shume se 40 mije ‘like’.

Loading...

Lini nje pergjigje