Në Çeki pushtohen rrugët kundër emërimit të një polici komunist ndërsa te ne Mozin dhe Xhafën i mbajmë me kimet

0

Avokati Altin Goxhaj ka reaguar dje mbi protestat qe po zhvillohen në Çeki kundër emerimit te nje oficeri policie te kohes komuniste. Duke marre shkas nga kjo protestë, Goxhaj beri krahasimin me Shqiperine, ku megjithese ne krye te Parlamentit qendron nje ish-minister i diktatures dhe si minister i Brendshem eshte nje zyrtar i drejtesise se regjimit, asgje nuk ka ndodhur.

Loading...

Postimi i Goxhaj

PROTESTA E ÇEKËVE KUNDËR EMËRIMIT TË NJË OFICERI
TË POLICISË KOMUNISTE QË TURPËRON SHQIPTARËT!
https://www.washingtonpost.com/…/13db124e-20ba-11e8-946c-94…

Janë mbush rrugët dhe sheshet e Çekisë me protestues që protestojnë kundër emërimit të një oficeri të policisë së kohës komuniste në një Rajon Policie! Gjithë bota po jep në këtë moment këtë lajm! Te ne kemi vënë në krye të Parlamentit Mozin dhe Ministër të Brendshëm Xhafën dhe kemi mbush gjithë aparatin shtetëror me ta dhe askush nuk pipëtin! Madje Donald Lu u hekorus kostumet kur shkojnë në SHBA!!!

Loading...

Lini nje pergjigje