Standard.al

Ndërpritet ndeshja, tifozët e PSG-së i vënë flakën stadiumit

0

Sfida mes PSG-së dhe Real Madridit është ndërprerë për disa sekonda.

Shkak për këtë është bërë mjegulla që shkaktuan tifozët vendas në shkallët e stadiumit.

Arbitri ndërpreu takimin për disa sekonda, teksa i kërkoi Tiago Silvës që të udhëzonte tifozët të mos lëshonin më tymuese.

Ndeshja tashmë ka rifilluar normalisht dhe rezultati është 0-1.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.