Standard.al

Lorenc Jemini nuk i ndahet Olta Shetës, por përgjigja e saj e lë me gisht në gojë

0

E ftuar në emisionin “Procesi Sportiv” në Top Channel, është dhe motra e ish-futbollistit Arjan Sheta, Olta Sheta. Gjatë emisionit, Olta u ngacmua nga Lorenc Jemini, i cili i tha:

“8 veta ne këtu, ndërsa ti je vetëm. Vetëm ti je me Realin. Prandaj unë mendoj që të bëhem me ty, pra të zgjedh Real Madridin”.

Sheta ka reaguar menjërherë duke ia kthyer: “Mos më qaj hallin ti mua se unë nuk ngelem asnjëherë vetëm, s’ka nevojë që të vish”.

Jemini e priti me të qeshur reagimin e Oltës.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.