Fitoi çmimin Oscar dhe ja vodhën, ja aktorja që e pësoi keq (FOTO)

0

Mbrëmjen e kaluar pas ndarjes së çmimit të kinematografisë Oscars, aktores i vodhën trofeun.

Loading...

Sipas gazetës “Los Angeles Times” gjatë festës në përfundim të ceremonisë, aktores Frances McDormand iu vodh kupa e shumëpërfolur e “Best Leading Actress”.

Por autoritetet kanë arritur të arrestojnë Terry Bryant, 47 vjeçar si i akuzuar për vjedhjen që kthehej nē skandalin më të madh të historisë së Oscars.

Briant kishte publikuar një video ku shihej duke e puthur trofenë të cilën e kishte vjedhur nga aktorja.

Loading...

Lini nje pergjigje