VIDEO-HORROR/ Shpërthen motori i aeroplanit me 96 pasagjerë

0

Një aeroplan i dizajnuar britanik me 96 persona në bord u detyrua të bënte një ulje emergjente pas “shpërthimit” të një motori.

Loading...

Sipas mediave të huaja, motori është parë “varur” lirshëm dhe udhëtarët pohuan se panë tymin shpejt pas ngritjes nga Aeroporti Ndërkombëtar Manas në Kirgistan.

Siç thuhet më tej, aeroplani i Tez Jet u detyrua të kthehej në pistë pas skenave alarmuese, përkatësisht pasi piloti kishte kërkuar ulje emergjente.

Ndërkohë, është bërë e ditur se nuk ka raportime për të lënduar.

 

Loading...

Lini nje pergjigje