Standard.al

VIDEO/ Ashley, femra më seksi që guxon të tregojë celulitin

2

Ashley Graham është njëra nga modelet më seksi në botë edhe pse ka disa kile e celulit më tepër se të tjerat.

Në imazhet e fundit ajo ka treguar edhe një herë tjetër format e saj që i ka ekspozuar së fundmi për revistën “Sports Illustrated Swimsuit”.

Ajo duket e mrekullueshme në fotot e fundit, të cilat u pëlqyen dhe komentuan shumë.

“Më trego diçka natyrale siç janë të pasmet me shenja”… ose celulit”, ka shkruar ajo./

2 Comments
  1. KLEOPATRA says

    WOW SA E BUKUR LOVE

  2. KLEOPATRA says

    Seksi
    E bukur
    .

Reply To KLEOPATRA
Cancel Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.