VIDEO/ Ashley, femra më seksi që guxon të tregojë celulitin

2

Ashley Graham është njëra nga modelet më seksi në botë edhe pse ka disa kile e celulit më tepër se të tjerat.

Loading...

Në imazhet e fundit ajo ka treguar edhe një herë tjetër format e saj që i ka ekspozuar së fundmi për revistën “Sports Illustrated Swimsuit”.

Ajo duket e mrekullueshme në fotot e fundit, të cilat u pëlqyen dhe komentuan shumë.

“Më trego diçka natyrale siç janë të pasmet me shenja”… ose celulit”, ka shkruar ajo./

Loading...

2 Komente

Lini nje pergjigje