U shokuat me Bleonën topless, por nuk keni parë akoma Bebe Rexhën bombastike në Oscar (FOTO)

0

Bleona tërhoqi vëmendjen e të gjithëve dje në festën e çmimeve Oscar duke u shfaqur me një fustan rrjetë dhe komplet topless. Paraqitja e këngëtares shqiptare u komentua edhe nga “Daily mail” të cilët e kanë quajtur këtë një look të guximshëm.

Por Bleona nuk ishte e vetmja shqiptare pasi në festën ekskluzive të “Vanity Fair” ishin edhe dy këngëtaret e tjera shqiptare, Rita Ora dhe Bebe Rexha. Kjo e fundit tërhoqi shumë vëmendjen e veshur me një fustan të kuq.

Bebe dukej shumë seksi edhe për faktin që fustani me dekoltenë e hapur i tregonte gjoksin bombastik.

Në postimet e saj në Instagram, këngëtarja shqiptare mbrëmë i ka vënë flakën rrjetit me këtë paraqitje.

“Ne na pëlqen shumë ky look nga këngëtarja”, shkruan metro.co.uk për Beben.

Lini nje pergjigje