Standard.al

Tepelenë, djali 10 vjeç mbërrin i pajetë në spital

0

Një fëmijë 10 vjeç ka mbërritur i pajetë në spitalin e Tepelenës.

Informacionet e para tregojnë se fëmija ka pasur gjëndje gripale dhe në spital është dërguar nga familjarët e tij.

Trupi i pajetë i djalit të identifikuar me inicialet S.I  ka mbërritur në spital në orën 05:00 të mëngjesit të sotëm.

Në orët në vazhdim pritet të ketë më shumë detaje lidhur me shkaqet e vdekjes.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.