FOTO/ Miley Cyrus “çmendet” pas … të Rita Orës

0

Rita Ora është këngëtarja e cila tashmë ka ndërtuar karrierën e saj jo vetëm brenda vendit të origjinës, por edhe jashtë saj.

Loading...

Këngët e saj janë shndërruar në hite dhe kanë miliona klikime në kanalin Youtube, dhe jo vetëm.

Por Rita nuk ka vetëm fansa shqiptarë, por edhe të huaj. Tashmë ajo ka edhe fansa VIP, siç është Miley Cyrus, këngëtarja e cila “çmendet” pas saj.

Këtë Miley e ka rrëfyer nëpërmjet një komenti që ka lënë në një nga fotot e postuara nga Rita, në rrjetin social Instagram.

Në foto Rita shfaqet duke bërë grimin dhe ka veshur vetëm një këmishë e cila i zbulon pjesën e dekoltesë.

Dhe pikërisht kjo pjesë e trupit të Ritës e ka “çmendur” këngëtaren e famshme e cila krah fotos shkruan: “I dua gjokset e tua”.

I love this shot @gregwilliamsphotography 👀👅

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Loading...

Lini nje pergjigje