Standard.al

Dhunoi basketbollistet e “Flamurtarit”, arrestohet

0

Ardian Çobo u vu në prangat e policisë.

46 vjeçari banues në Përmet, akuzohet se ka dhunuar 2 basketbolliste të Flamurtarit.

Arrestimi i tij u bë pasi rreth orës 15:00 të datës 04.03.2018, ne Përmet, pas përfundimit të ndeshjes së basketbollit për femra mes ekipeve “Përmeti” e “Flamurtari”, disa nga lojtaret e të dy ekipeve kanë debatuar në korridorin e dhomave të zhveshjes.

Shtetasi i arrestuar, babai i njërës prej basketbollisteve të ekipit të Përmetit duke kundërshtuar me forcë punonjësit e policisë ka hyre në korridor dhe ka goditur e lënduar 2 nga lojtaret e “Flamurtarit”.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.