VIDEO/ Eni Koci gjysmë e zhveshur në shtrat, ja pamjet e nxehta

0

Eni Koci është në mesin e këngëtareve më seksi të estradës sonë.

Loading...

Ajo është goxha aktive në rrjete sociale, në publikimin e imazheve nga përditshmëria e saj.

Së fundi, ajo ka postuar një video me të cilën është kthyer prapa në kohë, duke kujtuar kohën kur kishte realizuar fotosesion gjysmë e zhveshur në shtrat.

Në video shihet teksa këngëtarja merr poza provokuese në shtrat, e mbështjellur me peshqir dhe robdëshambër.

“Jemi dashtë”, titullohet projekti i fundit nga Eni Koci.

 

Loading...

Lini nje pergjigje