Komunistët e Enver Hoxhës dhe Rilindasit e Edi Ramës, ja dokumeti që nxjerr lidhjen

1

Nuk ka asnjë ndryshim mes komunistëve të Enver Hoxhës dhe Rilindasve të Kryeministrit Edi Rama. Të parët thonin se mund të flemë edhe me shoqet, që ti forcojmë, ndërsa të dytët flenë me shokë.

Loading...

Madje Rilindasit e sotshëm duken më të vendosur sesa paraardhësit e tyre, mes të cilëve mund të kishte edhe ndonjë që hidhte mendimin se duhej të flinin me shoqet.

Shokë dhe ndonjë shoqe dikur, shokë dhe shokë sot!

Në thelb të dy kanë shprehur të njëjtën dëshirë apo mendim, të flenë me shokë dhe ndoshta kjo shpjegon edhe pse sot, bie fjala komuniteti Gay, do të favorizohet në strehimin në një banesë sociale, kundrejt një familjeje normale, që mund të jetë shumë më nevojtare për atë banesë.

Loading...

1 Koment

  1. rama e ka ber ket me dash pezen ne shtepin e ketij te fundit,edhe pse e kishte shtepin e shtetit te nenes anet.femijen gregorin dhe gruan makoqin i perzuri ne greqi,kurse vet flinte tek shoku dash peza dihet per tu q.r.se ndryshe nuk shkon njeri kot tek ai per te fjetur duke pas vetem nenen ne shtepi.prap rama qe ja fali gruan ministrit quqi delina ficon,pastaj nderroi me shokun thanas gjillari per nji post drejjtori me linda xhillarin.kjo linda ishte e perdal kishte pas pos thanasit dhe nji tjeter burr.qe i bie si mec me gjithqfare qeni.

Lini nje pergjigje