Selena Gomez është shtatzënë? Flasin burime të afërta me çiftin…

0

Selena Gomez u rikthye me dashurinë e jetës së saj dhe të gjithë fansat u emocionuan.

Çifti për momentin ndodhet tek babai i Justin, i cili pritet të bëjë celebrimin në ditët në vijim.

Mirëpo burime të afërta janë shprehur për “NW”, se Selena Gomez është shtazënë dhe ata kanë shkuar për t’i dhënë lajmin e mirë babait të Justin.

Sipas të njëjtave burime, Justin Bieber nuk e dinte për këtë dhe kur e mori vesh është emocionuar shumë.

“Selena është shtatzënë dhe ia tregoi këtë Justini-t gjatë udhëtimit. Ai nuk e priste por ishte shumë entuziast. Është një ëndërr e bërë realitet.”

Mirëpo këngëtarja nuk ka mohuar asgjë rreth lajmit. Kur u pyet nga gazetarët, Selena refuzoi të përgjigjej.

Lini nje pergjigje