Standard.al

VIDEO/ Reshjet bëhen shkak i një aksidenti masiv, ja si bëjnë ‘ski’ makinat në autostradë

0

Reshjet e Borës kanë shkaktuar probleme të shumta në qarkullimin rrugor.

Janë të shumta rastet e aksidenteve masive, por ky që paraqitet në videon e mëposhtme kalon përtej imagjinatës njerëzore.

Aksident është rregjistruar në një nga autostradat e Italisë dhe shkak i këtij mega-aksidenti janë reshhjet e dëborës dhe ngrica.

Ja pamjet e tmerrshme:

https://www.facebook.com/100010984752387/videos/563025157406971/

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.