Maskat grabisin bankën e nivelit të dytë në autostradën Tiranë-Durrës

0

Një bankë e nivelit të dytë ka rënë pre e grabitjes me armë dhe maska në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Sipas policisë katër persona të maskuar pasi kërcënuan rojen kanë marrë shumën prej 200 mijë lekësh të vjetra.

Ngjarja ndodhi në një bankë të nivelit të dytë në autostradën-Tiranë Durrës.

Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Lini nje pergjigje