FOTO/ Me 5 euro skedinë, shqiptari bëhet milioner!

0

Mesjava që shkoi ka qenë me shumë fat për një djalë të ri nga Prishtina. Ai raportohet se është një lojtar i rregullt i basteve sportive dhe, në mesjavë qëlloi në shenjë.

Loading...

Ai i parashikoi saktë gjashtë ndeshje futbolli duke fituar 20 mijë euro, raporton “Zëri”.

Gjashtë ndeshjet e njëjta i kishte luajtur në katër bileta. Secilën prej këtyre e kishte paguar nga 1 euro që i jepnin fitim maksimal prej 5 mijë eurosh.

Dhe në fund fitoi plotë 20 mijë euro.

 

Loading...

Lini nje pergjigje