Standard.al

Tifozja e Manchester United zhduk të ftohtin siberian, ja fotografitë e nxehta

0

Ekipi Mancherster United janë me fat që në mesin e shumë fansave e kanë një të tillë kaq seksi.

Fjala është për tifozen, Katrina Maria e cila ka një numër të madh ndjekësish në Instagram dhe në mesin e fotografive provokuese publikon edhe të atilla me fanellë të ‘Djajve të kuq’.

Madje në disa foto të realizuara ajo ka të veshur vetëm T-shirt dhe mbathjet.

Me poshte ju sjellim disa fotografi në të cilat Katrina është shfaqur shumë provokuese.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.