Standard.al

Kunati i Samir Manes, ish bashkeshorti i Jonida Maliqit përfshihet në sherrin e përgjakur, karrige e shishe kokës në club

0

Një sherr i madh thuhet se ka ndodhur në një nga klubet e njohura te Tiranës, gjatë fundjavës.

“Gazeta Express” shkruan nga burime të tyre ekskluzive se në zonën VIP të një clubi në Tiranë, një konflikt midis Gent Prizrenit (që ndryshe njihet edhe si ish bashkëshorti i Jonida Maliqit dhe kunati i Zamir Manes) dhe Ervis Martinaj, një person me precedent penal në Shqipëri, ka shkuar deri aty sa të dy burrat kanë mbetur të plagosur dhe në club ka pasur gjakderdhje.

Siç mësohet nga “Gazeta Express”, shkak për këtë sherr banal është bërë një vajzë. Fill pasi ka nisur sherri, Ervis Martinaj ka hedhur shishe e karrige mbi Gent Prizrenin duke i shkaktuar atij dëmtime në kokë.

Sigurisht që të pranishmit e kanë vënë re këtë që ka ndodhur dhe truprojat e clubit kanë ardhur menjëherë dhe më pas kanë qetësuar edhe situatën.

Kujtojmë se Ervis Martinaj është shtetasi 36 vjeçar nga Burreli i cili së fundmi u dënua për përfshirjen në vrasjen e Enton Nikës dhe plagosjen e Ismet Gaxherrit gjithashtu emri tij është përmendur edhe në dosjen e Emiljano Shullazit.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.