VIDEO/ Të ka lali shpirt, të ka lali xhan

0

Një video me nota humori është shpërndarë nga faqja në “Facebook” AntiSoros TV, ku shfaqet Presidenti i Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker në dy takime, me Xhorxh Soros dhe takimin e djeshëm me kryeministrin Edi Rama.

Loading...

VIDEO

Loading...

Lini nje pergjigje