FOTO/ Shikoni si ka qenë Oriola Marashi kur ishte fëmij

0

Ajo është një nga modelet më provokuese dhe më sensuale të kohëve të fundit.

Orioal Marashi është bërë pjesë në median rozë vrullshëm. Pasi u përfshi në grupin OTR, Oriola ka bombarduar rrjetin me postimet e saj të guximshme.

Me anë të një fotoje nga fëmijëria e saj Oriola ka treguar se dhe fëmijë ajo nuk ka qenë aspak e zakonshëm.

Në foto duket një fëmijë gazmor dhe mban veshur një palë ‘tanga’ dhe pozon si një modele. Duket se ajo ka qënë e destinuar për profesionin e saj.

Lini nje pergjigje