Standard.al

Kthesë e re në hetimet e aksidentit tragjik, një burrë ‘sposton’ shoferen: Jam unë autori

0

Kanë marrë një rrjedhë të re, hetimet për shkaktarin e aksidentit të rëndë tek Mali i Robit sot. Një burrë, Halil Koka, ka marrë përispër autorësinë në vend të Ilda Parrojit, 30-vjeçares së dyshuar fillimisht.

Sipas dëshmitarëve, në timon ka që një burrë dhe jo një grua që e ka shkaktuar aksidentin e tmerrshëm ku humbën jetën Edlira Prisku, 34 vjeçe dhe vjehrri i saj, Xhemil Prisku, 69 vjeç si dhe u plagos djali i Edlirës, 8-vjeçari Xh. p.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.