Standard.al

Aksident i rëndë, makina përplas një fëmijë 4 vjeç

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës, ku një makinë ka shtypur një fëmijë 4-vjeç.

Fëmija dyshohet se i ka ikur të ëmës nga duart dhe më pas është shtypur nga automjeti.

Fëmija është transportuar për në spital, por ende nuk bëhet e ditur gjendja e tij.

Mësohet se drejtuesi i mjetit është larguar nga vendngjarja, ndërkohë që policia po heton mbi ngjarjen.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.