Standard.al

Gattuso i tha: ‘Bëj dashuri’, zbulohet e dashura e Cutrones

0

Patrick Cutrone padyshim është njeriu i momentit të Milani, pas trajnerit Gattuso padyshim. Por ajo që ka zënë më shumë kohë në mediat italiane është se cila është vajza që ka në krah sulmuesi kuqezi.

Gjithçka nisi nga një fjali e thënë në konferencën për shtyp nga trajneri Gattuso: “Cutrone shpresoj të gjejë një të dashur të bukur dhe të bëjë dashuri”, u shpreh Gattuso. Kjo frazë i shtyu mediat që të hetojnë më shumë në jetën private të djaloshit me numër 63.

Nëse në profilin e tij në instagram mund të gjesh vetëm foto sportive, dikush ka kërkuar më shumë. Në programin Tiky Spy janë shfaqur fotot e pazbuluara të bukuroshes që quhet Katerina.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.