Standard.al

Modelja amerikane tregon futbollistin që e ‘ka fiksim’

0

Edhe Sierra Egan, ndonëse është amerikane (një vend ku futbolli nuk është sporti primar), ka një debulesë të madhe për futbollin.

Modelja kaliforniane ka rrëfyer se ndjek ndeshjet më të rëndësishme të javës, zakonisht 2 ose 3 të tilla, ndërsa tregoi se ka njohuri të mjaftueshme nga ky sport, sa për të bërë një diskutim.

Në një intervistë për një revistë mode, 22-vjeçarja ‘shigjetoi’ Neymarin, duke thënë se do të zgjidhte pikërisht brazilianin, për një natë në një ishull të pabanuar.

Sierra Egan njihet ndryshe edhe si Sierra Skye, ndërsa foton e parë në Instagram e ka postuar në maj të 2015-ës dhe aktualisht ka një audiencë prej 3.4 milionë ndjekësish.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.